szkolenia e-learningowe

szkolenia e-learningowe

Ustaw cenę biletów zdarzeń biorąc pod uwagę następujące czynniki:

Ile będzie koszt zdarzeń można wyprodukować?

Ile pieniędzy trzeba podnieść?

Ile będziesz otrzymywać darowizn i sponsoringu?

Ile biletów będzie sprzedawać?

Czy będą inne możliwości, aby zebrać pieniądze na imprezie?

Istnieje wiele możliwości, jeśli chodzi o wybór miejsce na fundraiser degustacji wina. Przy sprzyjającej pogodzie, lokalizacje na świeżym powietrzu, takie jak w winnicy są dobrym wyborem.

Niektóre inne opcje dla lokali są:

W muzeum lub innej centrum kultury

W restauracji

W zakładzie bankietowej

W prywatnym domu

Na zabytkowym osiedlu lub w ogrodzie

Na prywatnym klubie

Inne sposoby, aby zebrać pieniądze, oprócz sprzedaży biletów są wyposażone w ciche i / lub na żywo aukcji i loterii.

Przyjmowanie zamówień na wino może także przynieść znaczną kwotę pieniędzy. Te firmy, które o ile wino może przyjmować zamówienia i dać organizacji procent sprzedaży.

Można również łączyć degustacji wina z innymi tematami i wina fabularnego i ser, wino i czekoladki, wina i tapas i desery, wina i cygar, wina i jazzu. Wino nadaje się do wielu tematów. Jak o tańcu lub sprzedażą sztuki, antyki, biżuterię lub mody? Możliwości są nieskończone.

Brainstorm z członkami swojego zespołu pozyskiwania funduszy i pochodzą z własnych twórczych pomysłów na degustacji wina charytatywny.

Artykuł: Amy Passmore. Aby uzyskać więcej informacji na temat degustacji wina fundraiserami odwiedzić DIYFundraising.com. DIYFundraising.com ma do-it-yourself pozyskiwania funduszy pomysły dla organizacji non-profit, klubów, szkół i grup. Czy Twój nonprofit zbieranie pieniędzy w Internecie? Pobierz bezpłatne DIYFundraising widget i rozpoczą toczenie warszawać przyjmowanie darowizn od swoich stronach internetowych. Odwiedź DIYFundraisingWidget.com.

– autor artykułu