szkolenia dla pracownikow

szkolenia dla pracownikow

Dlaczego One Mile Fun Run może być świetnym Charity Fundraiser

Jeśli po sprawdzeniu wielu zapowiedzi wyścigu prawdopodobnie zobaczyć wiele organizacji oferujących zabawy uruchomić jeden mil z ich imprez. Ten krótki bieg odległość może poprawić swój zasięg odbiorców we Wspólnocie oraz komplement 5K lub 10K przyjemnie. Tym więcej ludzi w Twoim przypadku jest, oczywiście, zwycięska sytuacja, jeśli chodzi o generowanie większych środków dla organizacji charytatywnej.

Istnieje wiele różnych sposobów można dodać bieg jedna mila zabawa do zdarzenia i kilka różnych odbiorców, dla których można go Tailor. Zdarzenia te odwołania do różnych grup wiekowych i ćwiczących w taki sposób, że dłuższe wyścigi nie może. Jest to idealne miejsce, aby użyć tego zdarzenia, aby dotrzeć do odbiorców może być brakujące ze swoimi dłuższymi wydarzeń.

Oto kilka sposobów, można odwołać się do różnych odbiorców, dodając bieg jedna mila zabawa do swojego planu.

Zaangażowanie dzieci. Ta długość imprezy jest idealnym sposobem na to młodzież w swoim przypadku. Choć 5K może być zbyt długa, mili jest osiągalne i bezpieczniejsze odległość dla dzieci w wieku szkoły podstawowej. Zdarzenia te służą jako doskonały sposób na dzieci zaczęły z uczestnictwa w imprezach charytatywnych fitness.

Promowanie udziału rodziny. Można przytrzymać imprezę wyłącznie dla dzieci, ale może być jeszcze bardziej korzystne, aby to wydarzenie skupia rodziny. Aby rodzice mogli uruchamiać swoich dzieci w przypadku jednej mili, aby zachęcić rodziny do angażowania się w zbieranie funduszy dla organizacji charytatywnej.

Zaproś bardziej zróżnicowaną grupę ćwiczących. W zależności od poziomu sprawności fizycznej , pomyślnym zakończeniu 5K może zająć znaczną ilość szkoleń i skupić się na prowadzeniu. Czasami nawet chodzenie 5K może być dużo, jeśli ktoś nowy do ćwiczeń.

– autor artykułu