szkolenia dla logopedow

Jak trzymać Fundraising Event za pomocą Pomocy Degustacja

Próbuje wymyślić temat dla kolejnej imprezy charytatywnej zbiórki funduszy?

Jak o degustacji wina zbieracz funduszy? Nie musisz żyć w kraju wina lub być ekspertem wina do zorganizowania imprezy degustacji win.

Degustacja wina funduszy wychowawcami mogą być formalne lub dorywczo, jak chcesz je mieć. Mogą być również dostosowane do małych grupach lub można zorganizować dużą gala degustacji win. Istnieje wiele zwrotów akcji w zbieranie pieniędzy z degustacją wina.

Niektóre ze sposobów widzieliśmy degustacje włączone do imprezy pozyskiwania funduszy są:

w uroczystej kolacji z innego wina podawane z każdego dania. umieszczenie informacji na stołach o winie i dlaczego jest on powiązany z tego kursu.

jak co dzień, degustacji cocktail party stylu. różne wina są umieszczone na tablicach. goście chodzić od stołu do stołu, aby skosztować wina. zakąski serwowane są na każdej stacji degustacji. serwery powinien posiadać wiedzę na temat win i być w stanie omówić je z gośćmi.

jako tradycyjny degustacją wina nawet. zaprosić gościa głośnik lub głośniki dać krótkie seminaria na temat wina i jak go docenić. zapewnić gościom instrukcje dotyczące smaku i wino stopy. Wina są smakowały na stacjach lub wprowadzone do gości przy stolikach.

Jak w każdym przypadku pozyskiwania funduszy zawsze należy starać się uzyskać jak najwięcej datki i sponsorów, jak to możliwe, aby pomóc pokryć koszty.

Zapytaj lokalnych restauracji czy mogą podarować żywność, aby przejść wraz z win. Dobre Pary żywności, oprócz pełnego obiadu są, są przekąski, ser, czekolady i desery.

Jeśli mieszkasz w obszarze o kilku lokalnych winnic można ich zapytać, czy będą one przekazać wino i zapewnić pracownikom, aby służyć i omówienia wina na imprezie. Można również poprosić lokalne sklepy, które specjalizują się w wina i alkoholi do udziału.

– autor artykułu