szkolenia budowlane

szkolenia budowlane

Praca Przekwalifikowanie nie działa dla każdego

Poszukiwania w internecie spowoduje tysiące artykułów o przekwalifikowanie pracy. Jak niedawno studiował niektóre z danych przedstawionych w tych artykułach i zasobów był jeden wspólny wątek. Nie każdy był w lepszej sytuacji, ponieważ z tych programów przekwalifikowania.

Jeden taki artykuł znajduje się na stronie internetowej CBS News twierdzi, że wiele z nich jest rzeczywiście coraz pomocy, ale że ta pomoc nie zawsze przekładają się na lepszą pracę. Stwierdza on, że „doszło do zmiany w Stanach Zjednoczonych z pracy, które produkują towary, które dostarczają usługi”. Więc dla wielu przesiedlonych pracowników jest to faktycznie dobra tendencja, ponieważ wiele z nich posiada zestaw umiejętności, które mogą być przesyłane przez do sektora usług .

Większość mojego artykułu omówione zostaną możliwości, które obfitują powodu tej tendencji (będę adresowania, że ??wkrótce).

szkolenia budowlane

programy przekwalifikowania bieżącego zadania są oferowane zarówno przez pracodawców, którzy są w procesie zwalniając swoich pracowników lub przez różne agencje rządowe ustawić precyzyjnie zaoferować tego typu pomocy. Teoretycznie te programy przekwalifikowania pracy powinny być bogiem-wysłać do takich pracowników, ale fakty wskazują na inną rzeczywistość.

Zostało to uwzględnione w niedawnym artykule w The New York Times, który stwierdził, że „wewnętrzny raport Departamentu Pracy mówi, program szkoleń zawodowych dla pracowników Rząd boli handlu zagranicznego jest w dużej mierze nieskuteczne i wykorzystywane przede wszystkim jako krocze dochodowego dla bezrobotnych”.

Kolejną kwestią, która komplikuje nieskuteczność programów przekwalifikowania pracy jest fakt, że doszło do bardzo powolny wzrost gospodarczy w tym roku, i to oczekiwać, że nie będzie wystarczająco, aby pobudzić wzrost liczby miejsc pracy w przyszłym roku, albo.

– autor artykułu