start up konferencja

start up konferencja

Kompleksowy Program orientacji Nowy Pracownik – 5 powodów, dla których chcesz je teraz!

W skrócie, kompleksowy program Orientacja Nowy pracownik zwiększa zaangażowanie pracowników i retencji. Zwiększone zaangażowanie pracowników i utrzymanie pozwala ci utrzymać i zarobić więcej pieniędzy. Innymi słowy, szczęśliwy, lojalnych pracowników znaczy szczęśliwy, lojalnych klientów. Z drugiej strony, typowy ad hoc „Pierwszy dzień” wzrosną wydatki. W rzeczywistości, 4% nowych pracowników odejdzie po pierwszym dniu! A ty w lewo, aby zacząć wszystko od nowa.

Konkretnie, starannie zaprojektowane i dostarczone Program Orientacja Nowy pracownik będzie: 1.Reduce nowy pracownik rozruch koszty

2.Help dokonać nowego pracownika niezależnie produktywne jak najszybciej

3.Provide nowych pracowników z odpowiednimi informacjami, kiedy trzeba je poznać

4.Set realistyczne oczekiwania i cele zarówno dla pracownika i

5.Encourage pozytywne nastawienie

Zmniejszenie kosztów pracowniczych nowych start-up

Po spędził co z pewnością wydaje się, że zbyt wiele czasu i pieniędzy podczas procesu selekcji i rekrutacji poszukuje odpowiedniego kandydata, nie chcemy, aby związek ten wydatek pozostawiając poszczególne wydziały do ??”wyważać otwartych drzwi” i stworzyć zupełnie Nowy Program Orientacja Pracownik dla każdego nowego pracownika. To traci swojej firmy czas, energię i zasoby. I na pewno nie chcesz ty lub twoi menedżerowie starają się zrobić to wszystko w piątek przed nowa osoba dotrze w poniedziałek. Skuteczny program Orientacja Nowy pracownik jest planowane z dużym wyprzedzeniem pracownika przybywającego i łatwo powielone dla każdego nowego pracownika, a więc oszczędność czasu, pieniędzy i stresu.

Pomoc w podjęciu nowego pracownika niezależnie produktywne jak najszybciej

W zależności od rodzaju pracy, którą już wynajęty do zrobienia, nowy pracownik może potrwać kilka dni, aby być „uruchomiony” lub kilka miesięcy.

– autor artykułu