szkolenia dla bezrobotnych

szkolenia dla bezrobotnych

W accomadationist tendencje w naszym rządzie będzie kontynuowana w dającej się przewidzieć przyszłości – przynajmniej dopóki separationist sędziowie wymienić accomadationist sędziów w Sądzie Najwyższym. Okres od Dobroczynności wyboru i wierze, przy uwzględnieniu inicjatywa ma teraz zakorzenione w accomadationist perspektywę do rządowych programów finansowania dotacji.

Jeffrey J. Rodman jest sprawdzonym pozyskiwania funduszy Executive (CFRE) i Certified Specialist Grants (CGS). Jest doświadczonym grantwriter, fundraiser, nonprofit wykonawczej i mówcą, który działa Tu-4-You Christian Grant Consulting oraz Kościół Grant Pisanie udzielanie konsultacji na piśmie o dotację z ministerstwa i Kościołów chrześcijańskich na całym świecie.

Jeffrey nadzoruje zespół pisarzy, naukowców, redaktorów i personelu administracyjnego w dostarczaniu konsultację do składania wniosków o dotację na piśmie, rozwój niekomercyjnej i fundraisingu w prawie każdym stanie i kilkunastu innych krajów i pracował nad propozycjami do federalnych, stanowych i samorządowej, jak także fundacje, grupy obywatelskie, a także wielu innych.

Jeffrey otrzymał BS i jego M.Ed. z George Mason University. Jest autorem 100 propozycji, zabezpieczone miliony dolarów finansowania, a także utrzymuje stopę finansowania w wysokości prawie 80%. Z powodzeniem udało ponad 25 różnych grantów jako administrator przyznania i był także recenzentem dotację na państwowym, federalnym i lokalnym poziomie, jak na fundamencie przeglądarki paneli. Jeffrey jest doświadczonym mówcą i jest certyfikowanym trenerem narodowej programów w Ohio, Indiana, Georgii, Pensylwanii i na Florydzie.

Jeffrey jest mocno zaangażowany w swoim kościele w szczególności w obszarach dotyczących wzrostu, zasięg i finansów. Bierze udział w wielu lokalnych i krajowych ministerstw, w tym młodzieży przeciwstawnych Ubóstwem.

Jeffrey uwielbia grać ze swoimi dziećmi i cieszyć się razem ze swoją rodziną. Choć dorastał w Nowym Jorku, mieszka w Wirginii prawie od 1996 roku, gdzie on i jego żona, Terri szkoły do ??domu ich czworo dzieci, Alexandra (12), Mackenzie (8), Christian (6) i Kaitlyn (3).

– autor artykułu