start up oferty pracy

start up oferty pracy

Jak trzymać Udane wakacje Fundraising Bazaar

bazary wakacji, zwykle odbywa się w okresie jesieni i zimy, są już tradycją dla wielu kościołów, szkół, organizacje charytatywne i inne organizacje non-profit. Jest to najlepszy czas w roku dla fundraiser takiego. Ludzie są coraz w duchu wakacje i szukasz kupić przedmioty rzemiosła, domowe wypieki i prezenty.

To zajmuje zespół wolontariuszy zwlec pomyślnego pozyskiwania funduszy bazar. Będzie ona również zająć kilka miesięcy planowania. Ale po tym, jak orzekł jeden bazar będziesz wiedział jak to zrobić znacznie lepiej w kolejnych latach.

Tutaj znajduje się lista pozycji, które musisz wypełnić przez komitet bazaru na wakacje:

Przewodniczący – Odpowiedzialny za znalezienie wolontariuszy będzie przewodniczący różnych pozycjach, pomaga przewodniczących i nadzoruje cały bazar.

Sprzedawca Koordynator – Wysyła wniosków i formularzy zrzutów do sprzedawców, zbiera pieniądze od sprzedawców.

Instrument Koordynator – Odpowiedzialny za wprowadzenie i zdejmując imprezy, ubezpieczenie i zabezpieczenie imprezy. Nadzoruje parkingu i ruchu.

Pieniądze Koordynator – Odpowiedzialny za wszystkich transakcji pieniężnych związanych z bazaru. Współpracuje z skarbnika organizacji.

Koordynator Żywności – Odpowiedzialny za jedzenie dla sprzedawców i wolontariuszy, a jedzenie sprzedawane na tej imprezie.

Jawność Koordynator – Odpowiedzialna za reklamę. Przygotowuje ulotki i elementów promocyjnych.

Nagrody i Raffles – Koordynator odpowiedzialny za uzyskanie datków nagród być stosowane jako drzwi nagród i nagród loterii

Jak organizacja może zebrać pieniądze z bazaru wypoczynkowego

Opłaty Dostawca – Opłata za wynajem powierzchni, wynajem stołowy, elektrycznych przyłączy. Można również pobierać procent ze sprzedaży sprzedawców zrobić.

VIP handlowe – sprzedawać bilety specjalnym „VIP” godzinach handlowych przed głównym wydarzeniem.

– autor artykułu