start up dla nowych firm

start up dla nowych firm One-Miler może uczynić to wydarzenie bardziej przystępny dla uczestników, którzy mieszczą się w tej kategorii. Niektóre ćwiczących nie może rozważyć 5K, ale jednorazowym wydarzeniem mile mogą wzbudzić ich zainteresowanie.

Remis w niekonkurencyjnych typów. Długie wydarzenia odległość może wydobyć konkurencyjności ludzi. To nie jest złe, chyba że jesteś typem niekonkurencyjny. Charakter imprezy sam może wyłączyć te osoby, które lubią ćwiczyć i pozyskiwania funduszy, ale lubię czuć konkurencji.

start up dla nowych firm

Jedna mila zabawa trasy są po prostu – zabawa! Jeśli jesteś już gospodarzem dłuższy, czasowe zdarzeń rozważyć skupienie jedną Miler po zakończeniu. Jeśli chcesz rozdawać nagrody dla tego wydarzenia, należy rozważyć robi to oparta na loterii, w przeciwieństwie do miejsc wykończeniowych.

Lori Rice pełnił funkcję koordynatora programowego a, stanowej kampanii aktywności fizycznej uniwersyteckich i służył jako koordynator wyścigu o kilku wydarzeniach 5K Run / Walk. Jest współautorem książki o planowaniu bieg lub spacer i pisze na blogu charytatywna Mile.

– autor artykułu