szkolenia biznesowe

szkolenia biznesowe

Podstawy fundraisingu, 5 muszą Knows

Fundraising wymaga czasu i cierpliwości. Mając to na uwadze od początku pomoże Ci pomyślnie przeprowadzić kampanię zbierania funduszy. Non profit charytatywne są zawsze szuka nowych sposobów gromadzenia funduszy i prosząc ochotników do pomocy w ramach programów. Utrzymując te 5 muszą Knows pamiętać wasze wolontariuszy i liderów pozostanie zmotywowany i skoncentrowany.

Gdy rozpoczęciem kampanii zbierania funduszy upewnić się, że wolontariusze czują się za przyczynę tam sercach. Jeśli zabiegać o pomoc z byle kim Twój sukces będzie ograniczony. Jeśli z drugiej strony można znaleźć ludzi, którzy troszczą się o swoje sprawy i chcą zobaczyć lepszą przyszłość jesteś na dobrej drodze do sukcesu.

Gdy poznanie pomocy upewnij się, że w pełni zrozumieć zdolności i umiejętności swoich wolontariuszy. Należy również zdawać sobie sprawę, dlaczego są one wolontariatu. Czy to jest naprawdę z miłości do swojej sprawy lub po prostu coś czują powinni zrobić.

Szukać pieniędzy w pierwszej kolejności. Jeśli w kampanii zbierania funduszy planujesz będzie wymagać nakładów dużych pieniędzy zabiegać o to pierwsze. Możesz być zaskoczony, jak wiele firm chce pomóc i są skłonni do cięcia dużych kontrole na zdobycie zaczęło.

Należy pamiętać, że podatku odliczyć darowizny są priorytetem dla wielu korporacji i bogatych osób. Oni są zawsze chętni do pomocy trochę wcześniej, kiedy widzą korzyści podatkowych tam dolnej linii. Jeśli charytatywna nie jest jeszcze prawnie uznane jako darowizny podatkowy trochę czasu, aby zajrzeć do stania się jednym. Może się Destylacja alkoholu – od czego zacząć okazać, że można podnieść Więcej Capitol w ten sposób.

Poświęć czas na zaplanowanie różnego rodzaju imprez. W ten sposób można dopasować się do wszystkich segmentów społeczeństwa prosząc o datki. Przekonasz się, że duże kampanie, które wykorzystują wiele strategii będzie znacznie bardziej skuteczne w pozyskiwaniu środków niż pojedynczych małych programów funduszy.

– autor artykułu