startup technologiczny

startup technologiczny

Zdecyduj wcześniej, jeśli będzie okazja na ceny. Spodziewaj się, że klienci będą chcieli się targować. Może chcesz poinformować kupujących, że nie może obniżyć ceny do popołudnia. Niech twoi klienci wiedzą, że sprzedaż stoczni jest fundraiser i powiedz im, jak zostaną wykorzystane pieniądze, że sprzedaż przynosi.Nasze flagi na zamówienie można dostać w różnorodnych wymiarach

Dodatkowe sposoby zarabiania pieniędzy w czasie wyprzedaży

Mają słoik datek przy stole check-out do zbierania datków.

startup technologiczny

Trzymając loterię dla specjalnego elementu. Można wyświetlić rzeczywistą pozycję lub zdjęcie produktu jesteś raffleing. Sprzedaży biletów przez sprzedaż i mają loterii rysunku w celu sprzedaży. Lub sprzedaży losów na loterii, który jest zakończony w terminie późniejszym.

Sprzedam wypieki, hamburgery, hot dogi, frytki, napoje gazowane, kawa, herbata, woda mineralna, słodycze, itp

Sprzedaży produktów organizacja opracowała takie jak książki kucharskie, kalendarze, płyty CD, koszulki lub inne przedmioty spirytusowych.

startup technologiczny

Sprzedaży produktów pozyskiwania funduszy, takich jak ciasta, ciasteczka, batony, papier pakowy i więcej. Istnieje szeroka gama produktów dostępnych od firm pozyskiwania funduszy non-profit, które kluby i organizacje mogą sprzedać, aby zebrać pieniądze.

Oprócz zbieranie pieniędzy, sprzedaży stoczni są dobrym sposobem na podniesienie podnoszenie świadomości za przyczyny i organizacji non-profit. Kto wie, może nawet rekrutować nowych członków w trakcie sprzedaży stoczni.

Artykuł Amy Passmore dla DIYFundraising.com. DIYFundraising.com ma do-it-yourself pozyskiwania funduszy pomysły dla organizacji non-profit, klubów, szkół i grup. Odwiedź blog DIY Fundraising i zapisz się na nasz bezpłatny kanałów RSS.

– autor artykułu