start up bez pieniedzy

start up bez pieniedzy

Jak trzymać Fundraising Yard Sale, aby zebrać pieniądze dla Twojej organizacji non-profit

Szukasz pomysłów pozyskiwania funduszy dla organizacji non-profit, organizacji klubu, szkoły lub zespołu? Jak się trzyma sprzedaży stoczni?

Garaż Sprzedaż, Sprzedaż tag, szperać sprzedaży, sprzedaży stoczni. Jakkolwiek go nie nazywać je w swojej części kraju, wszyscy byliśmy do nich, a wszyscy wiemy, że ludzie kochają się znaleźć okazja w sprzedaży garażu. Niektóre organizacje non-profit posiadają roczną „wiosenne porządki” sprzedaży garażu. Albo twój klub może również posiadać sprzedaż dwa razy w roku, jedną na wiosnę i ponownie jesienią. Członkowie organizacji można zapisać rzeczy przez cały rok i gromadzą wiele rzeczy do oddania dla sprawy. Większość członków są zazwyczaj bardzo szczęśliwy, aby pozbyć się ich niepotrzebnych przedmiotów.

Każdy, kto kiedykolwiek prowadził sprzedaży garażu wie, że wymagają one dużo planowania i pracy ale zyski mogą być znaczące. Twój Klub powinien planować za to z dużym wyprzedzeniem i pozwalają około miesiąca zebrać wszystkie dary i przygotowania do sprzedaży.

Porady dla pomyślnego Fundraising Garage Sale

Przed sprzedażą

Skontaktować się z miasta, aby dowiedzieć się, czy trzeba mieć pozwolenie zorganizowania sprzedaży garażu. Zapytaj, czy istnieją przepisy dotyczące kiedy i gdzie można umieszczać znaki ogłaszać swój sprzedaży garażu. Na przykład, niektóre miasta zabraniają umieszczania znaków na jasnym poles.Announce sprzedaży do grupy. Powiedz im, gdzie i kiedy odbędzie się ono, kiedy i gdzie można zostawić datki. Zdecyduj się, czy elementy będą wycenione przez osobę je oddawanie lub przez organiizers. Wyznaczyć osobę za przyjmowanie darowizn i wybrać miejsce do przechowywania darowizn

Reklama – Zaplanuj swoją reklamę z dużym wyprzedzeniem, aby umieścić ogłoszenia w lokalnych gazetach.

– autor artykułu