dofinansowanie fundacji

dofinansowanie fundacji

Być na czas! I powodzenia!

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, sprawdź moje bio!

Cześć wszystkim! Byłem modelowania w Nowym Jorku przez kilka lat i mieli okazję do wszystkich typów i podróżować po kontynentach. Piszę soczewki na Squidoo i jeden jest: http://www.squidoo.com/how-to-get-into-a-model-agency jak następczych soczewek!renmak Zrobiłem mnóstwo błędów po drodze i mieli wiele szczęśliwych zbiegów okoliczności. Mam nadzieję, że moje doświadczenia i porady pomogą moich czytelników. Możesz przeczytać bardziej szczegółowy artykuł na mój obiektyw Squidoo!

W moich soczewek pójdę do bardziej szczegółowo o przygotowanie się do rund biura podróży oraz przygotowuje się swoimi materiałami. Mam też inny artykuł będę poddania się eZine który będzie bardziej szczegółowy zarys jak dokładnie zorganizować wolnych strzela, kiedy zaczynają się. Jest to świetny sposób, aby zdobyć doświadczenie przed kamerą, jednocześnie oszczędzając pieniądze i zyskując zaufanie!

Kocham, aby moje ucho na pulsie i gdy słyszę ekscytujące wiadomości i informacje, że cieszy dzielenie co moim zdaniem jest pomocne!

Proszę wysłać mi na wszelkie pytania, czy porady / stories być może trzeba będzie dzielić się na temat branży artsentertainment. Byłbym szczęśliwy, aby usłyszeć od moich czytelników!

Nie zapomnij sprawdzić moje soczewki i pozostawić pytanie lub komentarz!

http://www.squidoo.com/how-to-get-into-a-model-agency jak i następcze soczewki!

Dziękuję bardzo za przeczytanie i znajdź mnie na twarzy książki!

Powodzenia wszystkim! Ava Wexler

– autor artykułu