szkolenia cukiernicze

szkolenia cukiernicze

Jak uruchomić 5K wyścigu o cel dobroczynny w swojej społeczności

Jeśli jesteś biegaczem lub nawet walker, widzieliście różne reklamy dla różnych ras 5K 10K lub na danym obszarze od wielu weekendy. Co wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jednak to, że większość z tych ras są wprowadzane, aby zebrać pieniądze dla konkretnej miłości. Będzie to opisać to, co trzeba zrobić, aby rozpocząć swój własny wyścig 5K na cele charytatywne od sponsorów uzyskania, do pracy z miasta i policji, aż do Goody torby z t-shirt i opaski silikonowe lub silikonowe bransoletki w środku.

szkolenia cukiernicze

Pierwszym krokiem do rozpoczęcia wyścigu jest wybranie dobrego dla niego miejsca, które przyciągają wielu miejscowych ludzi do niego. Ludzie lubią wspierać lokalne organizacje charytatywne w ich mieście i jak go jeszcze bardziej, jeśli jest to impreza fajne. Wymyślanie sprytny nazwy zabawy często jest potrzebny, aby przyciągnąć ludzi, wierzcie lub nie. Jednym wielkim przykładem jest Flying Pig Marathon w Cincinnati. Ludzie kochają śmieszne imię i wszystkich latających świń pamiątek i znaków graficznych załączonych do niego, że często się zarejestrować tylko z tego powodu.

szkolenia cukiernicze

Gdy masz lokalizację i nazwę dla swojej rasy, trzeba wybrać dobry termin, który nie będzie konkurować z innymi wydarzeniami w tym samym dniu. Niektórzy ludzie wybierają pewne wakacje do ich centrum wyścig dookoła jak Jingle Bell Run w grudniu lub Shamrock Shuffle na Dzień Świętego Patryka. Jeśli wyścig jest zrobione dobrze, ludzie będą rejestrować się bez względu na porę roku jest lub pogoda. Gdy data jest zabezpieczona, trzeba będzie uzyskać pozwolenie mieć wyścig z miasta, jak również bezpiecznego pomoc policji, aby upewnić się będzie bezpieczna dla biegaczy i spacerowiczów.

Teraz nadszedł czas, aby zabezpieczyć sponsorów i darowizn dla zdarzenia.

– autor artykułu