dofinansowanie unijne

dofinansowanie unijne

Sprzedają hors d’ouvres i oferować nagrody jako zachęta do zakupu biletów VIP.

Piec sprzedaży – Czy piec sprzedaż całej imprezy. Wakacje to pracowity czas w roku i domowe wypieki są dobrymi sprzedawcami.

Raffles i aukcje – Zazwyczaj każdy sprzedawca jest proszony o oddanie elementu używane jako nagrody.

Sprzedaży ofiarowanych przedmiotów – mieć swój własny sprzedaży tabeli zdobyłem przedmiotów.

Koncesje spożywcze – usługi Żywność może być tak skomplikowane jak pokrywane obiadu lub jako proste jak kawa i pączki. Przynajmniej trzeba mieć napoje i przekąski takie jak ciastka i chipsy dostępne dla sprzedawców i kupujących do zakupu.

Sprzedaj przedmioty promocyjne – Jeśli organizacja ma koszulki, płyty CD, książki przepis, lub jakiekolwiek inne sprzedajesz upewnij się, że masz je na bazarze.

bazary wakacji odbywają się zwykle w pomieszczeniach, ponieważ nie chcą się martwić o pogodę. Najczęstszym czas trzymać bazar jest w sobotę. Albo można mieć imprezę dwudniową i uruchomić go w piątek wieczorem.

Pozostawić dużo czasu dla sprzedawcy i rzemieślnicy założyć swoje stoliki. Jeśli można skonfigurować w nocy na bazarze, a także w dniu Bazaar – wszystko lepsze. Pamiętaj, architektoniczny-beton.pl/podlogi-z-betonu-architektonicznego aby zapewnić pomoc i bezpieczeństwo dla sprzedawców.

Postaraj się, aby Twój bazar święto wyjątkowy. Jeśli jest coś, że organizacja lub szkoły jest znany, znaleźć sposób, aby wykorzystać w tej sprawie. Na przykład, wiem z kościoła, który sprzedaje ręcznie myszy kościelne ozdoby świąteczne co roku na Boże Narodzenie ich bazarze. Każdego roku inny temat na mysz kościelna jest tworzony i członków Kościoła, aby ozdoby przez cały rok.

Wszyscy wiemy o wspaniałych wolontariuszy, kto był odpowiedzialny za corocznym bazarze w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Co się stanie, gdy on lub ona nie chce lub nie może być za? Zapisz wszystkie pliki na odniesienie.Jeszcze lepiej, sporządzi przewodnik planowania bazar. To pomoże ci znacznie, gdy szukasz nowego wolontariuszy, aby pomóc.

Artykuł Amy Passmore dla DIYFundraising.com. DIYFundraising.com ma do-it-yourself pozyskiwania funduszy pomysły dla organizacji non-profit, klubów, szkół i grup. Odwiedź DIYFundraising.com do wskazówek i środków z doświadczonego fundraiser.

– autor artykułu